Raspored Stari

Raspored takmičenja

Organizator takmičenja moli učesnike da slanjem maila na [email protected] potvrde da su se informisali o rasporedu i da su saglasni sa podacima koji su objavljeni na sajtu.

Internacionalno takmičenje gudača „Artisti dell’Arco” se održava u Novom Sadu 1. i 2. 06. 2019. godine u svečanoj sali Elektrotehnićke škole u Futoškoj ulici broj 17 sa sledećim rasporedom:

SUBOTA, 01.06. 2019

13h (tonska proba 12h – 12.55h)
 

VIOLINA PREDKATEGORIJA (2010. i mlađe)

  • Kasja Juntes Horvat (10.02.2012)
    Privatna prijava, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Đuričić
    Profesor: Đorđe Berak
    * N. Baklanova: Mazurka
    * O. Rieding: Koncert u G-duru, op. 34, 1. Stav

  • Eva Belovič (29.01.2010)
    Glasbena šola Kranj, Slovenija
    Klavirski saradnik: Petra Mohorčič
    Profesor: Urška Kordež
    * F. Kuchler: OP.11: Concertino G – dur, I stav
    * J. Haydn: ANDANTE, tema iz simfonije presenečenja

  • Katarina Zajec (12.06.2010)
    Glasbena šola Kranj, Slovenija
    Klavirski saradnik: Petra Mohorčič
    Profesor: Urška Kordež
    * O. Rieding: Concertino OP.35, I stavv
    * N. LEevi: Tarantella

 

VIOLINA I KATEGORIJA (2008. – 2009.)

  • Tina Drinovec (08.11.2008)
    – Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    – Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević
    – Profesor: Oleg Volkov
    * G. Ellerton: Tarantella
    * A. Komarovski: Konceret br. 2, 1. Stav

  • Zoja Marinko (25.09.2009)
    – Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    – Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević
    – Profesor: Oleg Volkov
    * Rieding, Oskar: Concerto op. 35, h-Moll
    * Baklanova, Natalia: Romance

  • Svit Zgonc (04.06.2009)
    – Glasbena šola Kranj, Slovenija
    – Klavirski saradnik: Petra Mohorčič
    – Profesor: Urška Kordež
    * O. Rieding: Concertino OP.35, I stavv
    * N. LEevi: Tarantella

  • Sara Remic (04.10.2008)
    Glasbena šola Kranj, Slovenija
    Klavirski saradnik: Petra Mohorčič
    Profesor: Urška Kordež
    * O. Rieding: Concertino OP.36, II i III stav
    * G.B. Pergolesi: Siciliana

  • Anja Mišković (14.01.2008)
    MŠ Subotica, Srbija
    Klavirski saradnik: Kristina Mate
    Profesor: Miloš Nikolić
    * A. Komarovski : Koncert A – dur br.2 , I stav
    * N. Rakov : Progulka

  • Lana Zorjan (17.09.2008)
    MŠ „Isidor Bajić“ Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Marina Mikić
    Profesor: Florina – Arabela Zorjan
    * M.Bruch: Koncert za violinu Br. 1, g – mol, I stav
    * P. de Sarasate: Introdukcija i Tarantela

 

14.30 (tonska proba 14h – 14.25h)

VIOLINA II KATEGORIJA (2006. – 2007.)

  • Lazar Mutavdžić (07.04.2007)
    Muzička Škola Niš, Srbija
    Klavirski saradnk: Mladenović Jovana
    Profesor: Stevanović Milena prof.
    * J.Haydn: violin Concerto G- major, I stav
    * F. Kreisler: Preludiom and Allegro

  • Lučka Slatnar (22.04.2007)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević
    Profesor: Oleg Volkov
    * Ch. Dancla: Variacije na temu Paccini, Op 89, br. 1
    * A. Vivaldi: Koncert u a-molu, I stav

  • Sara Hristov (03.08.2007)
    Muzička škola Niš, Srbija
    Klavirski saradnik: Petar Mladenović
    Profesor: Miljana Hristov
    * A.Vivaldi: Op.8 No.1 „La primavera“ II i III stav
    * J.Suk: Appasionato

  • Zara Barbarić (04. 08. 2006)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Djuričić Dizdarević
    Profesor: Oleg Volkov
    * Charles Auguste De Beriot: Concerto n.9 (in A minor, op. 104)
    * Jules Massenet: Meditacije (iz opere „Thais“)

  • Ana Šparl (04. 05. 2007)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Tina Balazs
    * J. Massenet : Meditation (iz opere „Thais“)
    * Ch. de Beriot : Concerto no. 9, a- minor, op. 104, I stav

  • Viktor Jamnik (20.09.2007)
    OMŠ „Josip Slavenski“ Novi Sad Srbija
    Klavirski saradnik: Mira Radmilović
    Profesor: Marija Hercenberger
    * Gretry: Tamburin
    * Riding: Koncert G-dur op. 24 II i III stav

  • Lamija Mehinović (05.01.2007)
    OMŠ “Markos Portugal” Doboj, Bosna i Hercegovina
    Klavirski saradnik: Novaković Zorica
    Profesor: Nikolić Andrijana
    * J. H. Fiocco : Allegro
    * A. Vivaldi : Koncert G-Dur I stav

  • Jovana Paunović (23.05.2007)
    OMŠ “Markos Portugal” Doboj, Bosna i Hercegovina
    Klavirski saradnik: Novaković Zorica
    Profesor: Nikolić Andrijana
    *G. Ellerton: Tarantella
    * J. B. Accolay : Koncert a-moll I stav

  • Jelena Blagojević (14.03.2007)
    OMŠ “Markos Portugal” Doboj, Bosna i Hercegovina
    Klavirski saradnik: Novaković Zorica
    Profesor: Nikolić Andrijana
    * C. Bohm : Perpetum Mobile
    * G. Perlman : Israeli Concertino Hora – Hatikvah

  • Milica Popnovakov (13.02.2007)
    OMŠ“Isidor Bajić“ Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Vojnak Aleksandra
    Profesor: Arabela Florina Zorjan
    * A.Vivaldi:Concerto for violin and orchestra, „Spring“
    * E. Mollenhauer : The boy Paganini

  • Sophia Logar (07.08.2006)
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Đuričić
    Profesor: Đorđe Berak
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik – Ljubljana, Slovenija
    * A. Dvorak: Romantische stucke-Allegro moderato
    * P. Sarasate: Zigeunerweisen, op. 20

  • Kristian Molnar (25.10.2006)
    MŠ“Isidor Bajić“ – Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Stela Molnar
    Profesor: Vitalij Gulijčuk
    * F.Seitz: Koncert G – dur I stav
    * Ch.Dancla: Premier Solo

 

16.30h (tonska proba 16h – 16.25h)

VIOLINA III KATEGORIJA (2004. – 2005.)

  • Petra Burnik (01.02.2005)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Tina Balazs
    * M. Bruch: Concerto No. 1, g-minor, op. 26, I stav
    * F. Kreisler: Preludium and Allegro

  • Veronika Čemažar (15.06.2004)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Tina Balazs
    * D. Kabalevski: Koncerto op. 48, C- major, II stav
    * D. Kabalevski: Koncerto op. 48, C- major, III stav

  • Petra Žitko (08.09.2005)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević
    Profesor: Oleg Volkov
    * O. Rieding: op. 21 Koncert u mađarskom stilu I stav
    * P. I. Čajkovski: Jesenska pesmica

  • Rok Berlot (26.12.2005)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Đuričić
    Profesor: Lidija Grkman, prof.
    * E. Lalo: Španska Simfonija, I – stav
    * G. Pugnani-Kreisler: Preludij in Allegro

  • Tinkara Kukovič (01.08.2005)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Tina Balazs
    * J. Svendsen: Romance op. 26
    * Ch. de Beriot: Concerto no. 6, A major, op. 16, I stav

  • Zoja Milićev (30.08.2005)
    Josip Slavenski – Beograd, Srbija
    klavirski saradnik: Prof. Biserka Marović,
    Profesor: Ljubica Milosavljević
    * Felix Mendelson : koncert e – mol, I stav
    * Johanes Brams : Skerco iz sonate FAE

  • Milena Janković (30.12.2004)
    MŠ ,,Isidor Bajić“ – Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Nadežda Pajić
    Profesor: ptof. Vitalij Gulijčuk
    * Pablo de Sarasate: ,,Romansa Andaluza“
    * L.Špor: ,,Koncert“ br. 2

  • Elena Đukić (20.07.2005)
    JU Muzička škola „Vlado Milošević“ Banja Luka, BiH
    Klavirski saradnik: Marina Mikić
    Profesor: Aleksandra Pereula
    * J. Massenet: „Meditacije“
    * A. Vivaldi: Koncert a mol op.3 br. 6, I stav

18h
PODELA DIPLOMA I PROGLAŠENJE POBEDNIKA

NEDELJA, 02.06. 2019

11h (tonska proba 10.30h – 10.55h)
 

VIOLONČELO I KATEGORIJA (2008. – 2009.)

  • Sara Groznik (07. 01. 2008)
    Slovenija, Ljubljana
    Klavirski saradnik:
    Profesor: prof. Špela Kermelj Kuzman
    * Matz: II stav sonate
    * Kmečki ples

 

VIOLONČELO II KATEGORIJA (2006. – 2007.)

  • Maksim Hočevar (28.11.2007)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević
    Profesor: Špela Kermelj Kuzman
    * J. Ch. Bach: Koncert u c-molu, I stav
    * F. Mendelssohn: Song without words op. 109

  • Brina Šerbec (15.08.2007)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Špela Kermelj Kuzman
    * A. Vivaldi: Sonata e – mol, II stav, Allegro
    * A. Dvorak: Melodija

  • Manca Meštrič (06.03.2008)
    Glasbena šola Marjana Kozine – Novo Mesto, Slovenija
    Klavirski saradnik: DAMJAN BRCAR
    Profesor: ANA ARH
    * A. Noelck: Concertino D – dur
    * W. H. Squire: Tarantella op. 23

 

11.30h (tonska proba 11h – 11.25h)

VIOLONČELO III KATEGORIJA (2004. – 2005.)

  • Miha Šparl (23. 08. 2005)
    Glasbena šola Ljubljana Vič – Rudnik, Slovenija
    Klavirski saradnik: Ivana Dizdarević Djuričić
    Profesor: Špela Kermelj Kuzman
    * G. Ph. Telemann: Scherzo
    * G. Faure: Elegija op. 24

  • Manca Kukovič (28.1.2004)
    Glasbena šola Kranj, Slovenija
    Klavirski saradnik: Petra Mohorčič
    Profesor: Katarina Jericijo, Katarina Kozjek
    * L. M. Škerjanc: Pet liričnih melodij, I stav
    * C. Saint-Saëns: Cello concerto in a-minor, Op.33, I stav

  • Jovana Krmpot (05.03.2005)
    GŠ Ljubljana Moste-Polje, Ljubljana, Slovenija
    Klavirski saradnik:
    Profesor: prof. Aleksandra Čano Muharemović
    * C. Saint-Saëns: Koncert u a-molu za čelo I stav
    * D. van Goens: Scherzo

 

VIOLONČELO IV KATEGORIJA (2002. – 2003.)

  • Atina Denda (23.07.2003)
    Andre Navarra – Podgorica, Crna Gora
    Klavirski saradnik: Vasilije Basarab
    Profesor: Bogdan Asanovic
    * K. Sen Sans: Koncert za violončelo i orkestar br. 1, a – mol, op. 33 – I stav
    * J.S.Bah: Svita za solo violoncelo br.1 u G – duru – Preludium

 

12.30h (tonska proba 12.10h – 12.25h)

VIOLONČELO VII KATEGORIJA (1996. – 1997.)

  • Lara Bešić (27.05.1997)
    Academy of music Ljubljana, Slovenija
    Klavirski saradnik: Marina Mikić
    Profesor: Igor Škerjanec
    * E.Elgar – cello concerto in e minor,op 85 (mvt I i II stav)
    * N.Paganini – Variations on One String on a theme by Rossini
    * J.S.Bach – Cello Suite No.3 in C major, Prelude

 

13.30h (tonska proba 13h – 13.25h)

Prva etapa

VIOLINA VI KATEGORIJA (1998. – 1999.)

  • Gergo Brezovski (24.12.1998)
    Akademija Umetnosti Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Vanja Prica
    Profesor: Florijan Balaž
    * J. S. Bach: Partita za solo violinu h – mol Sarabanda
    * N. Paganini: 20. kapris
    * W. A. Mozart: Koncert za violinu A – dur koncert, I stav

  • Maja Nimčević (03.05. 1999)
    Akademija umetnosti Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Prica Vanja
    Profesor: Balaž Florijan
    * J. H. Bach: Partita za solo violinu d – mol, Allemanda
    * H. Wieniawsk:i Kapris br. 4 a-mol, op. 18
    * Pablo de Sarasate: Romansa Andaluza
    * Saint Saens: Koncert za violinu h – mol, br. 3, I stav

  • Jana Rašić (23. 09. 1998)
    Akademija umetnosti Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Vanja Prica
    Profesor: Florijan Balaž
    * J. S. Bah: Partita za solo violinu d – mol, Allemanda
    * J. F. Mazas: Kapris br. 72, op. 36, d-mol
    * S. Barber: Koncert za violinu i orkestar, op. 14

  • Lena Lončar (23.11.1999)
    Akademija Umetnosti Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Nataša Srdić Jahn
    Profesor: Miroslav Pavlović
    * N. Paganini: kapris br. 13
    * J.S.Bach: Sonata br 2 a-moll,Andante
    * H.Vieuxtemps: Koncert br 5 u a mollu, I stav
    * N. Paganini: Mozes fantazija

  • Tunić Marija (12.06.1999)
    Akademija umetnosti Novi Sad, Srbija
    Klavirski saradnik: Nataša Srdić Jahn
    Profesor: Miroslav Pavlović
    * J .S. Bach: Sarabande in D minor, Partita No.2
    * N. Paganini: Caprice No.14
    * H.Vieuxtemps: violin concerto No.5, I stav

 

Prva etapa

VIOLINA VII KATEGORIJA (1996. – 1997.)

  • Glorija Milošević (03.08.1997)
    Akademija Umetnosti – Novi Sad, Srbija
    klavirski saradnik: Hilda Švan
    Profesor: Megumi Teshima
    * J . S Bach: Partita za solo violinu d –mol, Sarabande
    * Ch. de Beriot: Kapris br 5 op. 109
    * C. Saint-Saens: Koncert za violinu i orkestar br. 3 u h-molu, op. 61, I stav

  • Katarina Kralj (17.09.1997)
    Academy of music Ljubljana, Slovenija
    Klavirski saradnik: Marina Mikić
    Profesor: prof. Vasilij Meljnikov
    * J. S. Bach: Violin sonata no. 2, a minor, BWV 1003, Grave
    * F. Kreisler: Recitativo and scherzo caprice
    * E. Ysaye: Sonata for solo violin no. 3, Ballade
    * S. Prokofiev: Concerto for violin and orchestra no 2 in g minor, I stav

 

15h (tonska proba 14.30h – 14.55h)

VIOLINA IV KATEGORIJA (2002. – 2003.)

  • Andrea Alimanović (24.10.2002)
    MŠ „Mihajlo Vuk Dragović – Šabac, Srbija
    Klavirski saradnik: Emel Hasanoglu
    Profesor: Željko Janković
    * J. S .Bach: Koncert za violinu i orkstar E – dur, I stav
    * F. Kreisler: Libesleid – Ljubavni jadi

 

VIOLINA V KATEGORIJA (2000. – 2001.)

  • Tadija Mutavdžić (05.12.2001)
    Fakultet Umetnosti Niš, Srbija
    Klavirski saradnik: Mladenović Bojan
    Profesor: Aleksić Igor van.prof
    * J.S Bach: Gavote and Rondeau
    * Leon de Saint Lubin: Caprice no.1
    * O. Novacek: Perpetuum Mobile
    * F. Mendelson: violin Concerto G – major, I stav

  • Ana Ločniškar (07.05.2001)
    Konservatorij za glasbo in balet Lubljana, Slovenija
    Klavirski saradnik: Emel Hasanoglu
    Profesor: prof. Armin Sešek
    * J. S. Bach: Partita No. 2 in d minor, BWV 1004, Sarabande
    * Alexi Machavariani: Doluri
    * H. Wieniawski: Violin Concerto No. 2 in D minor, Op. 22,I stav
    * J. Hubay: Carmen Fantasie Brilliante

  • Jelena Jokić (22. 05. 2001)
    MŠ „Mihailo Vukdragović“ Šabac, Srbija
    Klavirski saradnik: Emel Hasanoglu
    Profesor: Željko Janković
    * J. S. Bach: Partita za solo violinu d – mol, Gigue
    * F. Kreisler – Punjani: Preludium i Allegro

  • Milica Petrović (16.07.2000)
    MŠ „Dr. Vojislav Vučković“ – Beograd, Srbija
    Klavirski saradnik: Darinka Paunović
    Profesor: Nemanja Bojović
    * J. S. Bach: Partita za solo violinu d – mol, Sarabanda
    * N. Paganini: 20. Kapris
    * E. Lalo: Španska simfonija I, IV i V stav

  • Nataša Đaković (29.12.2000)
    JU Muzička škola „Vlado Milošević“ Banja Luka, BiH
    Klavirski saradnik: Emel Hasanoglu
    Profesor: Aleksandra Pereula
    * E. Elgar Salut d’amour
    * M. Bruch Koncert g mol, I stav

  • Nikolina Bjelaković (07.05.2000)
    MŠ „Petar Kranjčević“ – Sr.Mitrovica, Srbija
    Klavirski saradnik: Emel Hasanoglu
    Profesor: Teodora Manjenčić
    * J. S. Bach: Partita za solo violinu d – mol, Allemanda
    * M. Bruch: Koncert za violinu i orkestar, g – mol, I stav

 
16.30h (tonska proba 16h – 16.25h)

Druga etapa

VIOLINA VI KATEGORIJA (1998. – 1999.)

Druga etapa

VIOLINA VII KATEGORIJA (1996. – 1997.)

 

18h
ZAVRŠNI KONCERT

PODELA DIPLOMA I PROGLAŠENJE POBEDNIKA TAKMIČENJA